Тенденція щодо розповсюдження гострої респіраторної інфекції, що спричинена коронавірусом SARS-CoV-2 (2019 nCoV), у нашому регіоні невтішна: кількість пацієнтів з підозрою та з підтвердженим діагнозом, що госпіталізовані у інфекційне відділення та відділення анастезіалогії та інтенсивної терапії, не спадає та залишається на межі переповнення.
Наша лікарня прагне надавати якісну допомогу якнайбільшої кількості пацієнтів. Тому для цих відділень були закуплені кіслородні концентратори у кількості 12 од. Ці присторї є двохпоточними – можливо підключити дві людини одночасно.
Пам’ятайте, найкращій спосіб допомогти собі, оточуючим та лікарям – не хворіти! Дотримання правил поведінки, які вже стали звичними за період з початку пандемії, допоможе уникнути розповсюдження не тільки короновірусної хвороби, але й багатьох інших, які теж нікуди не ділися.

Попередній запис
Завершується ремонт у відділенні невідкладної допомоги
Наступний запис
Проводиться штатне прибирання території
Меню
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Notice: ob_end_flush(): failed to delete and flush buffer. No buffer to delete or flush in /var/www/doctor/data/www/rubidoctor.com.ua/wp-content/plugins/lucas-string-replace/includes/class-lucas-string-replace-replacer.php on line 79