Закінчується поточний 2021 рік.

2020 рік видався тяжким. Цей рік теж не був занадто легким, проте ми, як і люди по всьому світу, мріємо про добрі зміни, незважаючи на усі випробування, що нам випали.

Наші лікарі проявили мужність та свої найкращі професійні та особисті якості, у тому числі в боротьбі із стримування розповсюдження коронавірусного захворювання COVID-19. Лікарня протягом усього року є опорною з лікування цієї хвороби та приймає пацієнтів з усієї округи. Так буде і наступного року.

Ми пройшли цей рік разом, розділяючи як незгоди, так і радощі. Звичний спосіб життя зазнав змін – це торкнулося роботи, навчання, комплексних планів. Проте зміни є фундаментальна основа усього живого, и ми пристосувалися, як і завжди.

У такі нелегкі часи нам випадає ще один шанс вдивитись у своє життя та побачити найголовніше, відкинувши усе неважливе. У такі часи мі нагадуємо собі, що це – дар життя, родина, друзі та колеги, а також здатність творити добрі справи. Ось що найголовніше, особливо у канун Нового Року. А благородство, любов, взаєморозуміння, довіра та підтримка допоможуть подолати які завгодно труднощі.

Адміністрація КНП “Рубіжанська центральна міська лікарня” хоче побажати як нашим співробітникам, так і усім мешканцям Рубіжанської ОТГ та передмість, щоб усі труднощі року, що минає, пройшли разом із ним. А усе те, що ми здобули, примножилося. У новому році ми з новою енергією будемо налагоджувати роботу нашої лікарні, життя та стабільний робочий процес.

Під новий рік, нажаль, багато людей знаходяться в нашій лікарні. Ми впевнені, що вони відчувають підтримку рідних та друзів. А мі зробимо усе, щоб вони скоріше повернулися додому. У святкові дні працюватимуть екстрені бригади.

Дорогі друзі!
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, віри, надії та любові Вам та Вашим близьким. Не хворійте!

З Новим 2021 роком!

Попередній запис
До інфекційного відділення був придбаний електрокардіограф
Наступний запис
Благодійне постачання від “Medicos del Mundo”
Меню
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Notice: ob_end_flush(): failed to delete and flush buffer. No buffer to delete or flush in /var/www/doctor/data/www/rubidoctor.com.ua/wp-content/plugins/lucas-string-replace/includes/class-lucas-string-replace-replacer.php on line 79