Ми бажаємо бути ближче до Вас! І тому запустили даний ресурс аби кожен житель мав змогу ознайомитися з діяльностю лікарні, знайти для себе корисну інформацію і завжди бути в курсі актуальних подій

Адміністрація

Кравченко Едуард Анатолійович

директор

лікар-уролог I категорії

З 1995 р. по 2001 р. навчання в Луганському Державному медичному університеті.

З 2001 р. по  2003 р. закінчив інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» при Луганському державному медичному університеті.

З 2003 року по 2005 рік працював лікарем – хірургом урологічного відділення та вів урологічний прийом у міській поліклініці.

У 2005 році пройшов вторинну спеціалізацію за спеціальністю «Урологія».

З 2005 року по 2011 рік займав посаду лікаря – уролога денного поліклінічного урологічного стаціонару та уролога міської поліклініки.

З 2011 призначений на посаду головного лікаря КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня». Продовжував займатися лікарською діяльністю  – займав посаду лікаря – уролога денного поліклінічного урологічного стаціонару, активно приймав участь в оперативних втручаннях та інше.

У 2017 році вдалося залучити благодійну гуманітарну допомогу у вигляді придбання сучасного медичного обладнання та медичного устаткування на суму 7 мільйонів грн. Це вдалося завдяки плідній співпраці адміністрації лікарні та благодійного фонду «AICM Україна – Франція». Активно співпрацюємо з іншими благодійними організаціями.

01.08.2019 р. КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня» перетворена у КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня» завдяки впровадженню медичної реформи в Україні та безпосередньо у місті Рубіжне. За результатами конкурсу у жовтні місяці 2019 року на контрактній основі обраний на посаду директора КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня».

Першечергове завдання впровадження медичної реформи КНП «РЦМЛ». Реформа спеціалізованої медичної допомоги починається з 1 квітня поточного року.

Телефон секретаря +38 (06453) 64349
Коваленко Інесса Иванівна

Осиченко Ніна Андріївна

заступник з медичної частини

секретар +38 (06453) 64349

Таран Наталя Володимирiвна

заступник директора з амбулаторно-полікліничної роботи та експертизи тимчасово недієздатних

роб. тел. +38 (06453) 64397

Шевченко Олена Іванівна

заступник директора

секретар +38 (06453) 64349

Івановська Наталя Володимирiвна

завідуюча міською полікліникою

роб. тел. +38 (06453) 64598

Станом на 01.10.2019 року загальна чисельність населення, яке постійно проживає на території міста Рубіжне, становить 57558 осіб, в тому числі дітей до 18 років 8431 осіб. Крім того, в м. Рубіжне зареєстровано проживання 5305 внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, в тому числі 540 дітей.

Рубіжанська ЦМЛ надає медичну допомогу не тільки громадянам м. Рубіжне, але і громадянам Кремінського та Сватівського районів.

До складу центральної міської лікарні входять 12 стаціонарних відділень по 17 лікувальним профілям із загальним ліжковим фондом 325 ліжок і 3 амбулаторно-поліклінічні підрозділи з сумарною плановою потужністю 710 відвідувань в зміну.

354
people_alt
Медичного персоналу

65% працівників лікарні мають першу та вищу кваліфікаційну категорію, є авторитетними фахівцями високого класу

120
hotel
Ліжкового фонду

один з основних показників роботи лікарні

3
local_hospital
Станціонарних відділень та паракліничних підрозділів

– 12 станціонарних відділень
– рентгенологічне відділеня
– трансфузіологічне відділеня
– клінічна, біохімічна та бактеріологична лабораторії
– патологоанатомічне відділення

1
local_hospital
Амбулаторно полікліничні заклади

– міська полікліника
– стоматологічна полікліника
– жіноча консультація

Технічна оснащеність лікувально-профілактичних підрозділів ЦМЛ задовільна. Рентгенологічні кабінети є в корпусах міської і дитячої поліклінік, в хірургічному корпусі. Фізіотерапевтичні кабінети працюють в усіх корпусах лікарні. Клініко-діагностична лабораторія лікарні у своєму складі має клінічний, бактеріологічний, серологічний і біохімічний відділи, що дозволяє якісно надавати допомогу хворим у відділеннях хірургічного профілю, відділенні анестезіології і інтенсивної терапії, важким хворим в інших профільних відділеннях і у відділенні екстреної (невідкладної) медичної допомоги, по потребі.

У підрозділах ЦМЛ широко впроваджується сучасна медична техніка і медичні технології.

В ЦМЛ функціонує два міжрайонних відділення – пологове відділення і інфекційне відділення, які надають допомогу не тільки громадянам м. Рубіжне, а й громадянам Кремінського району.

ЦМЛ є базою навчання студентів Луганського державного медичного університету. На базі відділень ЦМЛ розташовані кафедри: загальної практики – сімейної медицини, внутрішньої медицини, хірургії, анестезіології, акушерства, гінекології та реанімації, педіатрії.

ЦМЛ є базою інтернатури Луганського державного медичного університету за наступними спеціальностями: загальна практика – сімейна медицина, внутрішні хвороби, хірургія, акушерство і гінекологія, педіатрія, стоматологія.

На базі ЦМЛ щорічно проходять навчально-виробничу практику студенти Луганського державного медичного університету, учні Лисичанського, Стаханівського і Кремінського медичних училищ.

У ЦМЛ працює 2 кандидата наук, 6 лікарів, що закінчили клінічну ординатуру.

З 1998 року на базі ЦМЛ працює регіональна атестаційна комісія з атестації медичних сестер ЛПЗ міст Сєвєродонецька, Рубіжне, Лисичанська, а також Кремінського, Сватівського, Попаснянського та Станично-Луганського районів.

На площах ЦМЛ розташовані відділення Луганської обласної клінічної лікарні: відділення з надання допомоги з ВІЧ та СНІД, відділення хірургії та проктології, стоматологічне відділення. А також підрозділ Луганского обласного наркологічного диспансеру з надання допомоги (замісної терапії) особам, які залежні від наркотичних речовин.

Меню
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Notice: ob_end_flush(): failed to delete and flush buffer. No buffer to delete or flush in /var/www/doctor/data/www/rubidoctor.com.ua/wp-content/plugins/lucas-string-replace/includes/class-lucas-string-replace-replacer.php on line 79