Допомагати людям, рятуючи їх життя – це обов’язок кожного медичного працівника. І сьогодні хочеться відзначити лікаря, яка багато років життя віддала турботі про здоров’я людей, забуваючи про власні проблеми, допомагаючи іншим. Це лікар-отоларинголог КНП «Рубіжанська ЦМЛ» Чистолінова Лариса Василівна. Ми можемо назвати її Лікарем з великої літери, так як в це поняття вкладаємо не тільки наявність професійних якостей, але й щось більше – доброту, милосердя, чуйність.

Після закінчення Луганського медичного інституту в 1966 році, почала свою трудову діяльність на посаді лікаря-фтизіатра. У 1968 році приїхала у м. Рубіжне на посаду лікаря-отоларинголога, яку беззмінно обіймала по теперішній час.

Понад 50 років вона присвятила медицині. Кваліфікований фахівець, безвідмовний працівник, хороша людина. Вона не шукала високих постів, вона просто лікувала і дорослих, і дітей, віддаючи їм всі свої знання і вміння, будучи при цьому прикладом ставлення до праці, любові до професії. Виховала не одне покоління молодих фахівців.

Багато душевних сил, енергії віддала вона улюбленій справі, отримуючи натомість повагу і вдячність від оточуючих.

Величезна подяка їй за бездоганну працю, за внесок, який вона внесла в розвиток охорони здоров’я нашого міста!

Попередній запис
Пролонгування договору з НСЗУ
Наступний запис
До уваги громадян!
Меню