Наказом Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації інфекційне відділення КНП «РЦМЛ» визначено як базове з надання медичної допомоги особам з COVID-19 і з підозрою на COVID-19 (Наказ № 54 від    17.03.2020 р.) і зіткнулося першим у Луганській області з коронавірусною інфекцією.

За минулий час через відділення пройшло 21 пацієнт: 15 – з підозрою на COVID-19, і 6 – з підтвердженим діагнозом. На теперішній час в КНП «РЦМЛ» знаходяться 4 хворих з COVID-19: 1 – у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, 3 – в інфекційному відділенні.

Інфекційне відділення розраховане на 30 ліжок з можливістю додаткового розгортання ще 20 ліжок.

Відділення побудовано за типовим проектом, має 8 боксів і 12 напівбоксів, капітальний ремонт виконаний в 2017 році (за рахунок коштів Японського уряду). У штаті відділення 1 лікар-інфекціоніст, вона ж завідувачка відділенням.

Відділення забезпечене необхідними засобами захисту, лікарськими препаратами, дезінфекційними засобами, антисептиками, експрес-тестами на виявлення COVID-19. Остаточний діагноз COVID-19 встановлюється тільки після лабораторного підтвердження методом ПЛР. Лабораторія розташована в                  м. Сєвєродонецьк.

Одна пацієнтка з COVID-19 поступила до інфекційного відділення з терапевтичного відділення, де отримувала лікування. У відділенні терапії наказом директора (№ 150 від 27.03.2020 р.) був введений режим карантину, всі співробітники і пацієнти обстежені на COVID-19. З 15.04.2020 р (Наказ № 177 від 15.04.2020 р.) відділення працює в звичайному режимі.

За час початку коронавірусної пандемії КНП «РЦМЛ» надали благодійну допомогу:

– Гайдай С. В.  – голова Луганської обласної державної адміністрації (захисний одяг та засоби захисту, безконтактні дозатори, антисептики та ін., а також залучив до благодійної допомоги нашій лікарні інших спонсорів).

– Фонд Пінчуків (апарат ШВЛ експортного класу)

– Фонд «Кришталеве джерело» (6 апаратів ШВЛ, обладнання для апаратів ШВЛ, лікарські препарати, дезінфекційні засоби, засоби індивідуального захисту, антисептики)

– ПрАТ «УКРАГРО НПК» (6 холодильників, СВЧ піч, електричні чайники)

– Фонд Андрія Портнова (благодійна допомога в сумі 300 тис. грн.)

– ПАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот»

– Робертас Габулас (Прибалтика) (благодійна допомога в сумі 200 тис. грн.)

– Міжнародний комітет Червоного Хреста (генератор на 7 кВт)

– Червоний Хрест м. Рубіжне (1 кисневий концентратор, 1 відсмоктувач мокроти, 2 розпилювачі переносних, 1 подовжувач, дезінфекційні засоби, засоби індивідуального захисту)

– За кошти спец. рахунку лікарні придбано засоби індивідуального захисту, оприскувач ранцевий.

Додатково виділено з коштів місцевого бюджету 300 тис. грн. на придбання засобів захисту, дезінфекційних засобів, лікарських препаратів.

КНП «РЦМЛ» широко проводить роз’яснювальну роботу та оповіщення населення міста про це захворювання, його ускладнення та профілактичних заходах в умовах карантину.

Попередній запис
Вітаємо з Різдвом
Наступний запис
Інформація щодо стану подій, пов’язаних з COVID-19 та подяка за гуманітарну допомогу КНП “РЦМЛ”
Меню